Első könyve az érettségije évében jelent meg.
Témáját a gimnáziumi életből merítette, egy kilencedikes lány egy évéről szól. Az írással a jövőben is foglalkozni szeretne, egy önkénteskedéssel és európai utazással töltött év után.
„Minden generációban voltak „legek”, amit megmutat a könyv is, ahogy az általános csoportdinamikát, vagy azt, miként jöttünk rá, hogy szerelmesek vagyunk vagy sem, csupán az imponál, hogy én imponálok. A légkör valóban nagyon szerető és oltalmazó, így pont azt mutatja meg, hogy rendben is lehet a családi háttér és tizenöt évesen nem kell mindenen túl lenni.” (prae.hu)